24
LIS 2022

Paczucha dla Malucha

Przedszkole Zielona Żyrafa oraz Iławskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zachęca do wzięcia udziału w akcji "Paczucha dla Malucha". 

Organizatorzy zapraszają:

ZOSTAŃ Z NAMI ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!
Fundacja 2U prowadząca Przedszkole "Zielona Żyrafa" wraz z Iławskim Towarzystwem Przyjaciół Dzieci ponownie organizują zbiórkę paczek Mikołajkowych.
Zeszłoroczna edycja Paczuchy dla Malucha zakończyła się zebraniem ok. 50 paczek, które przekazaliśmy dla Domu Dziecka w Kisielicach oraz Podopiecznym TPD.
W tym roku chcemy powtórzyć sukces i pomóc rodzinom z dziećmi szczególnie potrzebującym naszego wsparcia, aby ten świąteczny czas był dla nich również szczęśliwy i wyjątkowy.
Tegoroczna akcja PACZUCHA DLA MALUCHA ma na celu zebranie upominków świątecznych, prezentów dla dzieci (nowe zabawki, gry planszowe, puzzle, artykuły plastyczne itp.) produktów żywnościowych, słodyczy i innych niezbędnych artykułów, na rzecz łącznie ok. 40 rodzin będących podopiecznymi Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie. Uruchamiamy zbiórkę w naszym przedszkolu, która potrwa do 14 grudnia, a zebrane dary zostaną przekazane do MOPS oraz Podopiecznym TPD podczas spotkania z Mikołajem i świątecznych atrakcji na przedszkolnej sali zabaw dla dzieci w Zielonej Żyrafie.
Podobnie jak w zeszłym roku, nie narzucamy Państwu kwoty zakupów - z uzbieranych podarunków będziemy tworzyć paczki dla rodzin.
Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy! Pomóżmy dzieciom przeżyć te święta w magicznej atmosferze!

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1176683549925539

Dodane przez: Ania Balińska
Ostatnia edycja: 24-11-2022