08
LUT 2023

Utrudnienia ruchu drogowego 12.02.23 r. z powodu biegu ZASUWAJ!

Utrudnienia ruchu drogowego 12.02.23 r.  z powodu biegu ZASUWAJ!

Już w najbliższą niedzielę (12.02) na trasie Iława - Susz pojawią się utrudnienia związane z biegiem ZASUWAJ. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji nim wyruszycie do Miasto Iława.
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

"W dniu 12 lutego 2023 r. na trasie  Iława - Susz odbędą się zawody biegowe.
Wobec powyższego organizator zawodów prosi mieszkańców i gości przyjezdnych o ograniczenie parkowania pojazdów przy Hali Sportowo - Widowiskowej Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Iławie ul. Niepodległości 11 b. Ograniczenie obowiązywać będzie w dniu 12.02.2023 r. od godz. 07:00 do godziny 10:00. Trasa biegowa przebiegać będzie ulicami miasta Iławy, drogami leśnymi, na terenach wiosek położonych na trasie  oraz ulicami miasta Susz w godzinach 09:00 - 13:00.
Prosimy mieszkańców miasta i przybyłych gości o wybranie innych możliwych dróg dojazdów do miejsca zawodów.


Przebieg trasy : Start biegu na Bulwarze im. Jana Pawła II (okolice Hali Sportowo - Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 b), ciąg pieszo-rowerowy ul. Mickiewicza w kierunku lodowiska naprzeciwko basenu wzdłuż ulicy Sienkiewicza aż do ronda, przebiegnięcie przez przejście dla pieszych na DK16, wbiegnięcie do lasu w drogę gruntową w kierunku Kamionki Małej, w Kamionce Małej w lewo  drogą asfaltową w kierunku Kamionki, następnie prosto kierując się do Ząbrowa, w Ząbrowie prosto ul. Kolejową, skręt w lewo pod tunelem na ul. Dworcową, skręt w prawo na ul. Owocową, następnie prosto do skrzyżowania w kierunku Babięt Wielkich, dalej drogą gruntową (wyłączoną z ruchu) do Czerwonej Wody, za sklepem skręt w prawo do Emilianowa, prosto do Susza na rondzie skręt w prawo na ul. Piastowską, skręt w prawo w ul. Wybickiego i dalej prosto kierując się do hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu ul. Piastowskiej 5C, przy której usytuowana będzie meta.


Za utrudnienia organizator przeprasza."

Dodane przez: Ania Balińska
Ostatnia edycja: 08-02-2023