LIP 2021

DNI IŁAWY JUŻ W TEN WEEKEND! Pobierz bezpłatne wejściówki!!!

Szanowni Państwo,
bardzo chcemy świętować urodziny naszej Iławy razem z Wami. Wiemy też, że jesteście spragnieni występów gwiazd polskiej sceny muzycznej, dlatego dokładamy wszelkich starań, by takie koncerty miały miejsce. Stanęliśmy przed trudnym wyborem: mogliśmy nie organizować Dni Iławy lub zorganizować je z obowiązującymi rządowymi ograniczeniami, na które nie mamy wpływu. Taka jest obecna rzeczywistość.

Chcemy być blisko Was, dlatego, idąc śladem innych miast, postanowiliśmy zorganizować Dni Iławy zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami.

Uczestnictwo w koncertach, które odbędą się 10 lipca (pierwszy dzień Dni Iławy) na boisku przy stadionie miejskim, będzie możliwe tylko po dokonaniu wcześniejszej elektronicznej rezerwacji (pobraniu nieodpłatnej wejściówki).

Rezerwacji dokonywać można od 02 lipca od godziny 14:00 na stronie internetowej: http://185.144.245.56:8080/MSI/mvc/pl?sort=Flow.... Prosimy wybrać odpowiednią pulę z wejściówkami. Uwaga! Są dwie – dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

Impreza przewidziana jest na 4000 osób. Według aktualnych obostrzeń może w niej uczestniczyć 250 osób niezaszczepionych. Dla zaszczepionych przewidujemy 3750 wejściówek.

Na bramce przed wejściem wejściówki będą zamieniane na opaski, które umożliwią powrót na teren imprezy.
Wymiana wejściówek na opaski możliwa będzie już od 16:00 przy terenie imprezy. Serdecznie zapraszamy od 16:00, żeby uniknąć tłoku.
Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godz. 18.00.

NA TERENIE IMPREZY OBOWIĄZUJE REGULAMIN, KTÓRY OKREŚLA WARUNKI UCZESTNICTWA. POBRANIE WEJŚCIÓWKI OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Do zobaczenia na koncertach ☀☀

Dodane przez: Informacja Turystyczna