21
LIS 2023

Paczucha dla Malucha

Przedszkole Zielona Żyrafa oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zapraszają do akcji "Paczucha dla Malucha".

ZOSTAŃ Z NAMI ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

Fundacja 2U prowadząca Przedszkole "Zielona Żyrafa" wraz z Iławskim Towarzystwem Przyjaciół Dzieci ponownie organizują zbiórkę paczek Mikołajkowych.
Tegoroczna akcja PACZUCHA DLA MALUCHA ma na celu zebranie upominków świątecznych, prezentów dla dzieci (nowe zabawki, gry planszowe, puzzle, artykuły plastyczne itp.) produktów żywnościowych, słodyczy i innych niezbędnych artykułów, na rzecz łącznie 35 rodzin będących podopiecznymi Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Miejscowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie. Uruchamiamy zbiórkę w naszym przedszkolu, która potrwa od 1 grudnia, a zebrane dary zostaną przekazane do MOPS oraz Podopiecznym TPD podczas spotkania z Mikołajem i świątecznych atrakcji na przedszkolnej sali zabaw dla dzieci w Zielonej Żyrafie. Podobnie jak w zeszłym roku, nie narzucamy Państwu kwoty zakupów - z uzbieranych podarunków będziemy tworzyć paczki dla rodzin. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy! Pomóżmy dzieciom przeżyć te święta w magicznej atmosferze!

Więcej na :facebook.com

Dodatkowo dary można też przekazać podczas spotkania z historią 1 grudnia w godz. 18:00 - 19:00 w Salce Muzealnej Waldemara Wysockiego.

Dodane przez: Informacja Turystyczna
Ostatnia edycja: 21-11-2023