05
LIS 2021

Wystawa "Czar starych miast"

Przypominamy, że wciąż można oglądać wystawę Iławskie Centrum Kultury oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Iławskiej. To niebywała gratka dla miłośników historii regionu. 🤩

Wystawę oglądać można w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku w sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury, ul. Niepodległości 13A.

Możliwe jest też zwiedzanie w godzinach pracy kina. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. 89 648 63 60.

Organizatorzy zachęcają:

👉Wybierz się w niezwykłą podróż historyczną od Zalewu Wiślanego po Jeziora Mazurskie. „Czar starych miast” to nazwa wystawy udostępnionej przez Centrum Kultury Prus Wschodnich w Ellingen w Bawarii.

➡️Wyeksponowane są plansze, przedstawiające szkice miast, autorstwa XIX-wiecznych konserwatorów zabytków i malarzy. Zawarty jest rys historyczny, ówczesne podania i lokalne przekazy, a także herby miejskie.

👍To ciekawa propozycja dla miłośników historii oraz zainteresowanych dziejami naszego regionu.

📍Wystawę oglądać można w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku w sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury, ul. Niepodległości 13A.

☎️Możliwe jest też zwiedzanie w godzinach pracy kina. W takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. 89 648 63 60.

❗️Przypominamy, że z powodu pandemii konieczne jest przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

✔️Na wystawę zapraszają Iławskie Centrum Kultury wraz z Towarzystwem Miłośników Ziemi Iławskiej.

👌Więcej informacji o wystawie jest na stronie ICK 👉 https://tiny.pl/9w29m 👈

Dodane przez: Ania Balińska
Ostatnia edycja: 05-11-2021