KWI 2022

Urlop w Iławie

Ruszyła kampania turystyczna "Urlop w Iławie". W social mediach będzie można odnaleźć pod tym hasłem miejsca noclegowe, wydarzenia czy filmiki ukazujące piękno naszego regionu.

Rozpoczynamy wakacyjną promocję miasta Iławy na portalach społecznościowych o zasięgu krajowym. Do promocji wykorzystywać będziemy wszystkie możliwe narzędzia dostępne na Instagramie i Facebooku - posty, relacje i tzw. rolki, które mają bardzo duży potencjał w promowaniu miejsc. Nasza kampania jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji pn. Polskie Wakacje, w której Iława brała udział.

Zapraszamy do artykułu, w którym kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej - Beata Furmanek oraz opiekun kampanii z agencji woway - Radosław Sikorski, przybliżają nam temat.👉 miastoilawa.pl

A na koniec zapraszamy:

polub i obserwuj nasz profil wakacyjny na Facebooku i na Instagramie. https://www.facebook.com/urlopwilawiepl

Zapraszamy na : Urlop w Iławie

Ostatnia edycja: 28-04-2022