21
MAJ 2021

KAYAH JEDNĄ Z ARTYSTEK DNI IŁAWY 2021!

 

 

Panie przodem! 

Kochani, mamy przyjemność zaprezentować pierwszą gwiazdę tegorocznych Dni Iławy! Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpi KAYAH. Dorobku tej artystki z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Takie hity jak: „Prawy do lewego”, „Supermenka”, „Śpij kochanie śpij” i wiele, wiele innych od lat wybrzmiewają na największych scenach muzycznych w Polsce.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, współwłaścicielka firmy fonograficzne Kayax - przystani dla artystów innych, oryginalnych, niepokornych. Takich jak ona sama. Muzyk wszechstronny. Każda jej płyta to próba zmierzenia się z kolejnym gatunkiem muzycznym, inną stylistyką i wrażliwością. Artystka znana zarówno z niekwestionowanych hitów, takich jak „Prawy do lewego”, „Supermenka”, „Testosteron”, „Na językach”, „Za późno”, czy
najnowszych „Po co” i „Podatek od miłości", jak i niszowych muzycznych projektów. Kayah to również wspaniała mówczyni motywacyjna, która łącząc funkcje artystki, szefowej firmy, matki i głowy rodziny, poprzez ciekawe anegdoty i zabawne opowieści z własnego życia, doskonale motywuje zgromadzone na spotkaniach osoby, do podejmowania życiowych wyzwań i realizacji marzeń.

 

źródło: kayax.pl 

 

Dodane przez: Centrum Kultury
Ostatnia edycja: 21-05-2021