CZE 2022

Spotkanie przygotowujące do sezonu turystycznego 2022

22 czerwca o godz.17:00 w Sali Konferencyjnej w Hali Sportowo - Widowiskowej odbędzie się spotkanie przygotowujące do sezonu turystycznego 2022 kadry branży turystycznej.

Zapraszamy obsługę obiektów noclegowych, gastronomicznych, wypożyczalni sprzętów i wszystkich tych, którzy mają bezpośredni kontakt z turystami na spotkanie przygotowujące do sezonu turystycznego 2022. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób obsługiwać turystów, dokąd móc ich pokierować, poznają nowego przewodnika, który poprowadzi wakacyjne spacery po Iławie, czy zapoznają się z zasadami Karty Seniora.

W trakcie spotkania będzie możliwośc odebrania bezpłatnych materiałów oraz dokonania wpisu do ewidencji obiektów noclegowych.

W programie:

17:00 Oficjalne przywitanie gości i krótkie wprowadzenie