27
CZE 2021

Anita Lipnicka Intymnie / 25 lat na scenie

Iławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na niepowtarzalny koncert Anity Lipnickiej.  

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

"Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...
A."

Wszystkie zakupione wcześniej bilety utrzymują swoją ważność. Jeżeli zaproponowane warunki nie spełniają oczekiwań i konieczny jest zwrot zakupionego wcześniej biletu, prosimy o kontakt z:

 - portalem Goingapp (Empik) w przypadku zwrotu biletu za 119 złotych;

 - Iławskim Centrum Kultury (nr tel. 89 649 16 16) w przypadku zwrotu biletu za 89 złotych.

Dodatkowa pula biletów KUP BILET

Koncert odbędzie się 27 czerwca 2021 r. w hali sportowo-widowiskowej w Iławie.

Weź udział w wydarzeniu Anita Lipnicka Intymnie / 25 lat na scenie / Iława i bądź na bieżąco!

Dodane przez: Ariel Rutecki
Ostatnia edycja: 02-06-2021