MAR 2023

XIX Rajd Papieski

Rowerzystów małych i dużych, tych zafascynowanych Jeziorakiem, relaksujących się krajobrazem i oczarowanych ciekawostkami związanymi z pobytem na iławskiej ziemi ks. kard. Karola Wojtyły - późniejszego papieża św. Jana Pawła II zapraszamy 26. marca 2023 roku do udziału w 19. Rajdzie Papieskim w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.
Rajd organizowany pod patronatem Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego na szlaku Iława - Gizerek - Iława odbędzie się na dwóch trasach. O godzinie 9:37 z parkingu obok iławskiego amfiteatru nad Jeziorakiem wystartuje grupa MAXI na dystansie 80 kilometrów w tempie 20 km/h (wokół Jezioraka), a o godzinie 12:00 swoją przygodę rozpocznie grupa RODZINNA na dystansie 27 kilometrów w tempie 12 km/h (szlakiem Kalwarii Papieskiej Pojezierza Iławskiego).
To nie wszystkie atrakcje, szczegóły wkrótce.
26 marca wszystkie drogi prowadzą do Gizerka.
Zapraszamy. Czekamy również na Ciebie 🙂

Ostatnia edycja: 14-03-2023