23
WRZ 2023

Pchli Targ na Starówce

Krwiofile zapraszają: Po entuzjastycznym przyjęciu pierwszej edycji z przyjemnością informujemy, że kolejny Pchli Targ zaplanowaliśmy na 23 września w godzinach 12.00–15.00. Chcemy wykorzystać wczesnojesienną pogodę, żeby raz jeszcze spotkać się i opróżnić zakamarki domowych szaf.

Od razu wyjaśniamy też, że NIE POBIERAMY OPŁAT OD WYSTAWCÓW. Zachęcamy natomiast, żeby odwiedzić nasze krwiofilskie stoisko charytatywne, na którym ponownie będziemy sprzedawać nasze prywatne „skarby”, a całą uzbieraną ze sprzedaży kwotę wpłacimy na internetową zrzutkę dla 7-letniego iławianina w potrzebie, Marcelka Hermana. Niech dobro idzie w świat!

Na koniec dodamy, że Iławski Pchli Targ BĘDZIE WYDARZENIEM CYKLICZNYM, na które zapraszamy W KAŻDĄ OSTATNIĄ SOBOTĘ MIESIĄCA. Jeśli pogoda dopisze, będzie się odbywać na Starym Mieście. W przypadku niepogody, przeniesiemy je do Hali Sportowo-Widowiskowej.

KIEDY
23 września, sobota, godz. 12.00–15.00
i każda ostatnia sobota miesiąca

GDZIE
PLAC STAREGO MIASTA.
UWAGA! W przypadku niepogody spotykamy się na Hali Sportowo-Widowiskowej.

⃰ Sprzęt potrzebny do wystawienia swoich rzeczy wystawca organizuje we własnym zakresie!

Dodane przez: Informacja Turystyczna
Ostatnia edycja: 10-09-2023