26
WRZ 2023

Namaluj letni wieczór

Odkryj swoją twórczą stronę i stwórz niepowtarzalny obraz z zachodem słońca i sylwetką kota. Jeśli jednak Twoim czworonogiem jest piesek, to możemy zmienić kompozycję tak aby przypominała Twojego pupila.

🌆 Zanurz się w atmosferze kameralnej restauracji, gdzie panuje spokojna i inspirująca aura. Doskonałe otoczenie, aby skoncentrować się na swoim twórczym procesie.

🐱 dostaniesz też voucher o wartości 30zł do wykorzystania na ulubione napoje podczas warsztatów 🍷To na pewno jeszcze bardziej umili ten wieczór.

🎫 Cena biletu: 130 zł/osobę, w tym 30 zł na napoje w restauracji podczas zajęć. To idealna okazja, 😋 aby delektować się smacznym jedzeniem i napojami podczas tworzenia swojego arcydzieła!

🎨 Zapewniam wszystkie narzędzia i materiały, które będziesz potrzebować podczas warsztatów. Nie musisz się martwić o nic - po prostu przyjdź i ciesz się twórczym procesem malowania.

 

🗓️ Data i miejsce:

Data: 27.09.23
Godzina: 17:30-19:30
Miejsce: Czapla Bistro, Iława

🎟️ Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapewnić sobie udział w tych inspirujących warsztatach zadzwoń lub napisz aby opłacić i zapewnić (o)sobie miejsce.

☎️ 798 852 510 👩🏻‍🦰 Beata

Dodane przez: Informacja Turystyczna
Ostatnia edycja: 26-09-2023