28
PAZ 2023

Jesienna przerwa na rocka

"Jesienna przerwa na rocka"
Data: 28.10.2023 (sobota),
godz.: 19:00,
miejsce: Kino "Pasja" w Iławie,
wstęp wolny

Wystąpią Finaliści lipcowego wydarzenia Wild Beach Art Festival, który był realizacją zwycięskiego projektu Iławskiego Budżetu Obywatelskiego autorstwa Huberta Rólkiewicza:

1. The Good Times
w składzie: Amadeusz Socha (gitara i śpiew), Kazimierz Lipigórski (perkusja), Arkadiusz Kamiński (gitara basowa), Jacek Niechczyński (gitara), Tadeusz Prokuski (instrumenty klawiszowe).

Zespół powstał 8 lat temu, by grać swoją ulubioną muzykę z lat 80-tych i 90-tych.

2. The Unsilence
w składzie: Damian Olewnik (gitara basowa), Agata Mijas (instrumenty klawiszowe), Michał Marczuk (perkusja i śpiew), Jakub Kamiński (gitara).

Zespół w obecnym składzie funkcjonuje od około roku. Członkowie The Unsilence znają się od wielu lat i łączy ich wspólna pasja. Można ich usłyszeć w Iławie jak i w Toruniu. Każdy z nich inspiruje się trochę inną muzyką, są to m.in. takie gatunki jak: klasyczny rock, metal, rock alternatywny, blues, stoner rock czy synthrock. Dzięki temu mogą eksperymentować i rozwijać się w interesujących ich kierunkach.

3. Scoop Out
Zwycięzcy głównej nagrody podczas Wild Beach Art Festival. Grupę tworzą utalentowani i profesjonalni muzycy - Jakub Kubiak, Mateusz Jastrząbek i Lilianna Jaworska. Kuba jest wokalistą, gitarzystą i kompozytorem. Występował m.in. w finale Must Be The Music oraz na dużej scenie na festiwalu muzycznym Woodstock, czy w Jarocinie. Specjalizują się w gatunku rocka alternatywnego inspirowani muzyką m.in. Franz Ferdinand i Royal Republic.
We wrześniu miał premierę ich album "Scoop Out- Sold Out".

Dodane przez: Informacja Turystyczna
Ostatnia edycja: 27-09-2023