KWI 2021

Akcja z książką w tle

Podzielmy się dobrem. Ty nam dajesz swoją krew, my Ci książkę!

Czy wiesz, że 23 kwietnia będziemy obchodzić ogłoszony przez UNESCO Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich? „Moc książek powinna być wykorzystywana do walki z izolacją" – takie przesłanie wybrało UNESCO dla tegorocznego święta. My nie będziemy walczyć książkami. My je potraktujemy jak podziękowanie i nagrodę za jeden z najpiękniejszych darów, jaki można podarować drugiemu człowiekowi – życiodajną krew.

Dlatego zapraszamy do podwójnego świętowania z nami. Spotkajmy się 23 kwietnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Iławie (przy szpitalu powiatowym). Każdy, kto razem z nami odda krew, w nagrodę wybierze sobie książkę!

TERMIN: 23.04.2021 od godz. 7.30 (Uwaga! Żeby oddać krew w ramach naszej akcji, musisz się zarejestrować telefonicznie dzień wcześniej w godz. 12.00-14.00 pod nr (89) 644 85 96).

Dodane przez: Weronika
Ostatnia edycja: 22-04-2021