PAZ 2022

IV Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem - Koncert finałowy

Organizatorzy zapraszają:

📣📣📣 OTWIERAMY ZAPISY na IV Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem!!!

🔴🎤🔴 Wreszcie nastał moment, w którym z ogromną radością możemy ogłosić, iż gwiazdami tegorocznych Warsztatów Gospel nad Jeziorakiem będą Mietek Szcześniak oraz Colin Williams (UK). 😍🎤😍🎤

Kochani, nie czekajcie! Rejestrujcie się i przeżyjcie moc wrażeń artystycznych i duchowych! Stwórzcie z nami to niezwykłe wydarzenie!!!

Termin:

🎶 29 września (Gospel Kids - dzieci do lat 14)

🎶 1-2 października (młodzież i dorośli)

🎶 2 października KONCERT FINAŁOWY, godz. 19:00

⏩ Szczegóły dotyczące udziału w warsztatach gospel znajdziecie w wydarzeniu oraz formularzu rejestracyjnym, do którego link znajdziecie w komentarzu pod tym postem. Przypominamy: liczba miejsc ograniczona!

⏩ Sprzedaż wejściówek na koncert finałowy jeszcze nie ruszyła (ale w ciągu najbliższych dni to się zmieni).

GORĄCO ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA WAS!

**********

Organizator: Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem

Partnerzy: GrandHotel Tiffi , Iławskie Centrum Kultury

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Iława, Powiatu Iławskiego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

**********

Więcej na: https://www.facebook.com/events/5772475939450163?ref=newsfeed